B156HW02 V5

| paneeli Malli | B156HW02 V5 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| B156HW02 V5 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 344.16×193.59 mm |
| ääriviivat | 359.3×209.5×5.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AUO B156HW02 V5: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO B156HW02 V5 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO B156HW02 V5: n pdf-lomakkeessa tai AUO B156HW02 V5: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO B156HW02 V5-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO B156HW02 V5 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO B156HW02 V5: n pdf-lomakkeessa tai AUO B156HW02 V5: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO B156HW02 V5-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "B156HW02 V5"
- AUO B156HW02 V5
- B156HW02 V5-lomake
- B156HW02 V5-kuva
- B156HW02 V5 hinta
- B156HW02 V5-jakelija

